فروش کود شیمیایی اوره سفید
فروش کود شیمیایی اوره سفید
در سالهای گذشته به علت ضعیف شدن خاک بر اثر آلودگیهای زیست محیطی استفاده از کود شیمیایی اوره پریل باعث رشد و تقویت خاک می شود و خط تولید این محصول به همین علت بیشتر شده است.

شرکت پردیس کود از عرضه کنندگان مستقیم سولفات آمونیوم است. ازبکستان این کود را با ضمانت آنالیز و کمترین قیمت به صورت مستقیم به دست مصرف کننده نهایی خود می رساند. شرکت پردیس این کود را به همراه برگه سبز گمرک و فاکتور رسمی به مشتریان عرضه کرده که اصل بودن آن را به اثبات می رساند.

طبق نظریه کارشناسان حرفه ای آراد برندینگ و طرفداران محیط زیست استفاده از کودهای شیمیایی اوره و کود سولوپتاس می تواند تا حد زیادی از تولید آلاینده های محیطی کاسته کند.

فروش کود شیمیایی اوره سفید

در سالهای گذشته به علت ضعیف شدن خاک بر اثر آلودگیهای زیست محیطی استفاده از کود شیمیایی اوره پریل باعث رشد و تقویت خاک می شود و خط تولید این محصول به همین علت بیشتر شده است.

کودهای شیمیایی حاوی مقادیر فراوانی نیتروژن و املاح معدنی هستند که برای خاک بسیار مفید می باشند از این رو بهتر است در فصل و سالهای مختلف بر اساس نوع درخت و کشتی که قرار است انجام شود کود مناسب خریداری شود.

مواد مغذی و مواد معدنی در کودهای طبیعی بیشتر از کودهای شیمیایی می باشد اما امروزه با استفاده از دستگاه های پیشرفته این درصد را در کودهای شیمیایی افزایش داده اند.

فروش کود شیمیایی اوره

فروش کود شیمیایی اوره

همان طور که در بالا به آن اشاره کردیم کودهای شیمیایی دارای دو نوع هستند که نوع قرصی شکل آن به دلیل کاربرد بیشتری که دارد دارای قیمت مناسبتری می باشد و کود شیمیایی اوره پریل به دلیل حجم کمتری که می گیرد هزینه باربری و حمل و نقل آن کمتر محاسبه می شود.

اما نوع قرصی شکل آن دارای درصد بیشتری نیتروژن است و این موضوع باعث بالا بودن قیمت فروش کود شیمیایی اوره می باشد.

این محصول به خوبی در آب ترکیب می شود و بر همین اساس استفاده از آن بسیار آسان است و فقط باید میزان دقیقی از آن برای مصرف را بدانید و نیاز به تبحر خاصی ندارد.

در سالهای اخیر نوع دیگری از کود شیمیایی به بازار عرضه شده که استفاده از آن بسیار راحت می باشد و همه افراد در صنعت کشاورزی می توانند از آن استفاده کنند.

این کود به صورت محلول و اسپری مورد استفاده قرار می گیرد و عملکرد بهتری نسبت به انواع دیگر این کود دارد.

کود اوره یک نوع کود شیمیایی است که دارای نیتروژن بسیار زیادی می باشد و در کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد.

کود شیمیایی سفید

کود شیمیایی سفید

کود شیمیایی اوره به دو صورت جامد و یا قرصهای استوانه ای در بازار موجود هستند و با نام تجاری آمونیاک مایع به فروش می رسند.

در زمان استفاده از کود شیمیایی سفید باید به مواردی دقت کنید تا خاک و گیاه دچار آسیب نشوند و ما در ادامه در مورد آن به شما توضیح می دهیم.

  • اگر از کود اوره در حجم زیاد برای گیاه استفاده شود باعث از بین رفتن نیتروژن و ضعیف شدن خاک می شود بنابراین بهترین راه کمک و مشورت از افرادی است که در این زمینه آشنایی دارند.
  • زمانی که از کود اوره استفاده می کنید باید بلافاصله خاک آبیاری شود تا کود مورد نیاز جذب خاک گردد.
  • برای جذب بهتر کود اوره باید دمای خاک را در ابتدا بررسی کنید و بهتر است دمای خاک زیاد کم و یا بالا نباشد در این صورت جذب کود دچار مشکل می شود.
  • کود ورمی کمپوست امکان خرید این کود را با شرایط گوناگون مانند امکان دستیابی به حجم بالاتر محصول با قیمت پایین فراهم آورده است. این مجموعه به عنوان یکی از تخصصی ترین شرکت های عرضه کننده کود طبیعی و ارگانیک، امکان تهیه کود ورمی عمده را برای رفع نیاز مصرف‌ کنندگان گوناگون مانند استفاده کنندگان داخلی و خارجی نیز فراهم آورده است.
  • در این حوزه می توان انواع کود آهن، گیاهی و حیوانی را از طریق سایت های اینترنتی سفارش داد و درب منزل تحویل گرفت. همچنین در هزینه ها نیز می توان صرفه جویی کرد و یک خرید بی واسطه را انجام داد تا دست دلالان و واسطه گران از میان برداشته شود. تولید این کود ها زیر نظر سازمان جهاد کشاورزی صورت گرفته و آنها را قبل از توزیع، آزمایش می کنند تا موجب آسیب و خسارت به باغ و درختان نشود.
  • شما در زمان خرید با توجه به متراژ زمین خود می توانید اندازه لازم از کود را خریداری نمایید تا علاوه بر صرفه جویی در هزینه از انباشته شدن کود نیز جلوگیری شود.
5/5 - (1 امتیاز)