آیا در حوزه محصولات غذایی می توان کارآفرین شد؟
آیا در حوزه محصولات غذایی می توان کارآفرین شد؟
تا حالا این سوال برای شما به وجود آمده که چگونه می توان ثروتمند شد و یا اینکه کارآفرین ها چه مسیری را رفتند تا به اینجا رسیدند؟

تا حالا این سوال برای شما به وجود آمده که چگونه می توان ثروتمند شد و یا اینکه کارآفرین ها چه مسیری را رفتند تا به اینجا رسیدند؟

یکی از این کار هایی که می شود انجام داد فروش محصولات غذایی است که یکی از این کالا ها ی بسیار مفید و مقوی ارده است که می توانید در زیر راجب آن اطلاعاتی به دست بیاورید.

ارده

ارده

ارده کنجد محبوب ترین غذاها در میان ایرانیان می‌باشد، ارده از خاصیت های فراوانی برخوردار است، اگر شما به دنبال استفاده از یک صبحانه بسیار مقوی می باشید.

ما به شما ارده کنجد را پیشنهاد می کنیم، این محصول از آسیاب شدن کنجد تولید میگردد، و خواص فوق‌العاده‌ای دارد، به گونه‌ای که ابتدا کنجد را ۶ ساعت در داخل یخچال می گذارند، البته باید ابتدا ظرف کنجد را آب کرد، سپس آن را در داخل یخچال گذاشت.

با گذشت ۶ ساعت تمام پوست ها و دانه های سیاه از کنجد جدا خواهد شد و شما به راحتی می توانید کنجد های باقیمانده را آسیاب کنید و یک ارده کنجد بسیار خوش طعم تولید کنید، کنجد بسیار چرب می باشد، به گونه ای که افرادی که دارای مشکلات کبد چرب و یا فشار خون هستند.

نمی توانند این محصول را به میزان بسیار زیاد استفاده نمایند، اما باید بگوییم که با تبدیل کنجد به ارده تمام چربی های موجود در آن گرفته خواهد شد، و شما با خیال راحت می توانید از این غذای خوشمزه استفاده نمایید.

ارده دو آتیشه

ارده دو آتیشه

از بهترین وعده های غذایی برای صبحانه ارده دو آتیشه اردکان لارستان گیلان می باشد که از کنجد برشته و کوبیده شده به دست می آید و این کنجد پس از بریان شدن به صورت نرم کوبیده می شود و برای تهیه ارده دو آتیشه مصرف می شود. طعم این نوع ارده بسیار عالی می باشد و مورد پسند مصرف کنندگان بسیاری است، که این محصول را به سبب ارزش تغذیه ای بالا و تامین انرژی مورد نیاز بدن، مصرف می کنند.

ارده شیره

ارده شیره

ارده شیره به دلیل وجود مقادیر بسیار زیاد آهن می ‌تواند فقر آهن و کمبود آهن را در بدن به سطح گسترده ‌ای جبران کند.از آنجایی ‌که زنان باردار در این مقطع به دلیل تغذیه جنین در بدن آنها دچار فقر شدید آهن و کمبود خون می ‌شوند.خوردن ارده ‌شیره این مشکل را تا حد بسیار زیادی بر طرف می ‌کند و می ‌تواند آهن مورد نیاز بدن خانمهای باردار را تامین کند.

ارده شیره تأثیرات فراوانی بر روی پوست و مو دارد و در جوان ‌سازی آب‌رسانی و حفظ و تقویت ریشه مو تاثیر گسترده ‌ای دارد زنان باردار در این دوران به دلیل تغذیه جنین از بدنشان دچار ریزش مو و همچنین لکهای پوستی می ‌شوند.

5/5 - (1 امتیاز)