چتر 20 میلیونی!
چتر 20 میلیونی!

این روزها باید سفت به چترهایمان بچسبیم چون ظاهرا چتر هم می خواهد به کالای لوکس تبدیل شود.

از ملزومات مورد نیاز در هوای بارانی و برفی که این روزها بیشتر مناطق کشور را فرا گرفته، “چتر” است. اگر از سال‌های قبل چتر دارید که بُرد کرده‌اید و بهتر است چتر خود را سفت بچسبید چرا که در روزگاری به سر می‌بریم که عددها و رقم‌ها مرتب بالا می‌روند و قیمت چتر هم بالا کشیده. اما اگر چتر ندارید و می‌خواهید بخرید، بهتر است در جریان قیمت‌ها باشید.
 موضوعی که در خرید چتر ممکن است مسئله‌ساز شود، تنوع و قیمت این کالاست. چترها در رنگ‌ها و برندهای مختلف عرضه می‌شوند و به موازات تنوع در مدل، قیمت چتر هم در بازار نوسان زیادی دارد.
خرید اینترنتی چند سال است که در کشور ما باب شده و از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را می‌شود اینترنتی سفارش داد. در مورد چتر هم سایت‌های مختلفی این کالا را عرضه می‌کنند. نکته جالب اینکه، قیمت‌های مختلف چتر در اینترنت است. محدوده قیمت چتر در سایت‌های اینترنتی بین ۶۰ هزار تومان تا ۲۰ میلیون تومان در نوسان است.
در حال حاضر ارزان‌ترین چتر موجود در سایت‌های خرید اینترنتی، مدل بچگانه آن است که بین۶۰ هزار تا ۱۵۰ هزار تومان قیمت دارد. البته چتر بچگانه گران هم داریم. برای مثال، چتر بچگانه “طرح دراگون” ۴۹۵ هزار تومان قیمت خورده است.
چترهای برند شانزه‌لیزه بالاترین قیمت را در اینترنت دارند. ارزان‌ترین مدل این برند ۱۱ میلیون و ۲۱۸ هزار تومان و گران‌ترین آن ۱۹ میلیون و ۲۷۸ هزار تومان است

چتر گران دیگر با برند “ویکتوریناکس” است که ۲ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان قیمت خورده است. چتر گلدار لبه توری با قیمت ۹۷۰ هزار تومان؛ چتر اتومات ضدباد با قیمت ۸۳۲ هزار تومان؛ و چتر اتومات شیائومی با قیمت ۷۸۹ هزار تومان جزو چترهای گران در سایت‌های اینترنتی هستند.

چترهای برند شوان که از نمونه چترهای تاشو است نیز بین ۳۰۰ هزار تا ۵۴۰ هزار تومان قیمت خورده‌اند.
قیمت چتر در بازارهای شهر تهران هم بسیار متفاوت است و محدوده قیمتی آن بین ۱۵۰ هزار تا ۶۰۰ هزار تومان متغیر است . قیمت چتر بچگانه در مغازه‌های سطح شهر از ۱۳۰ هزار تومان شروع می‌شود و تا ۳۰۰ هزار تومان متفاوت است. بقیه چترها هم بین ۱۸۰ هزار تا ۶۰۰ هزار تومان قیمت دارند.
 
 
 

منبع: همشهری آنلاین

5/5 - (1 امتیاز)