هدایای تبلیغاتی اقتصادی
هدایای تبلیغاتی اقتصادی
با توجه به رشد جوامع ، پیشرفت تکنولوژی و.. رقابت شرکت ها و برندهای مشهور بیشتر شده و از طرفی تورم هم اثر خودش را گذاشته و قدرت خرید خیلی از مشاغل و شرکت ها را محدود کرده که...

با توجه به رشد جوامع ، پیشرفت تکنولوژی و.. رقابت شرکت ها و برندهای مشهور بیشتر شده و از طرفی تورم هم اثر خودش را گذاشته و قدرت خرید خیلی از مشاغل و شرکت ها را محدود کرده که بر همین اساس فروشگاه هدایای تبلیغاتی ابن سینا جهت رفع این مورد تیم تحقیق و توسعه مجموعه را مسئول تهیه چندین چک لیست از هدایای اقتصادی و مناسب کرد.

اینکه کارشناسان بازار را آنالیز کرده و زمینه ساخت و طراحی چندین پکیج تحت عنوان هدایای تبلیغاتی اقتصادی را ایجاد کنند که ضمن قیمت رقابتی و مناسب آن پکیج؛ اقلام و آیتم های داخل پکیج نیز کاربرپسند ، کاربردی باشد تا پکیجی پرطرفدار عرضه کنیم.

تیم تحقیق و توسعه مجموعه ابن سینا maxchap.ir نیز در این راستا اقدامات ارزشمندی را انجام داده که در سایت مجموعه قابل مشاهده و قابل لمس هستش؛ همچنین چندین کاتالوگ گروه بندی شده بصورت فایل دانلودی در سایت بوده که جنرال کاتالوگ ابن سینا می تواند دست شما را با هر بودجه مالی که دارید را در انتخاب هوشمندانه باز خواهد گذاشت.

هدایای تبلیغاتی اقتصادی

برای خرید هدایای تبلیغاتی اقتصادی بایستی به نکات زیر توجه کنید :

پکیج هدیه انتخابی شما باید هوشمندانه و برای تمام اقشار جامعه قابل استفاده باشد؛ مگر این که جهت مناسبت خاص یا کاربران ویژه‌ای قصد سفارش هدایای تبلیغاتی خاص داشته باشید.

بایستی سعی کنید هدیه‌ تبلیغاتی تهیه کنید که هم اقتصادی باشد و هم البته ویژه ، کاربردی و خاص باشد؛ در واقع اینکه بخواهید از شرکت‌های دیگر الگوبرداری کنید و هدایای تبلیغاتی تکراری تهیه کنید، این عمل از جذابیت پکیج تبلیغاتی شما می‌کاهد.این را هم به یاد داشته باشید که در کنار رنگ و طرح سازمانی شرکت یا مجموعه خود، یک طراحی خاص و زیبا برای هدایای تبلیغاتی اقتصادی خود در نظر بگیرید.

گروه انتخابی شما از هدایای تبلیغاتی اقتصادی باید هم با جامعه هدف تبلیغاتی شما متناسب باشد و هم با نیاز مخاطبین و مشتریان شما همخوانی داشته باشد؛ از خرید اقلام بیهوده خودداری کنید.

در بحث چاپ یا حک لیزر هم دقت داشته باشید که در طراحی برند یا لوگوی خود بر روی آیتم های موجود در پکیج هدایای تبلیغاتی اقتصادی را  دقیقا در جایی قرار دهید که علاوه بر دیده شدن تبلیغات شما، مزاحم استفاده کننده از آن وسیله نباشد.

مواردی که در سفارش هدایای تبلیغاتی اقتصادی باید به آن توجه کنید ؛این نکات به هنگام سفارش ست مدیریتی و هدایای تبلیغاتی اقتصادی به شما کمک می‌کنند تا انتخابی هوشمندانه داشته باشید:

پکیج هدایای تبلیغاتی اقتصادی شما بایستی از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد؛ چون یک پکیج تبلیغاتی بی‌کیفیت موجب ریزش مشتریان شما خواهد شد.

نسبت به طراحی هدایای تبلیغاتی اقتصادی خود دقیق باشید و از یک فرد مسلط و حرفه‌ای در زمینه طراحی ست تبلیغاتی کمک بگیرید.

آیتم های داخل پکیج بایستی کاربردی باشند و بصورت روزمره برای افراد استفاده مناسب داشته باشند.

کیفیت چاپ بر روی وسایل داخل ست هدایای مدیریتی نیز باید کیفیت بالایی داشته باشد تا این محصولات بتوانند منظور خود را به خوبی به جامعه هدف انتقال دهند.

چاپ هدایای تبلیغاتی اقتصادی

چاپ یا حک لیزر لوگوی شرکت یا اطلاعات تماس مجموعه شما بر روی هدایای مدیریتی اهمیت زیادی دارد. ممکن است شما یک کالای ارزشمند و گران قیمت خریداری کنید، اما به دلیل کیفیت چاپ پایین، پکیج هدایای تبلیغاتی اقتصادی شما اثرگذاری کمی بر روی جامعه هدف داشته باشد. از این رو باید اطلاعات خود را در رابطه با انواع روش های چاپ بر روی هدایای تبلیغاتی افزایش دهید.

برخی از مواردی که میشود به عنوان هدایای تبلیغاتی چاپ کرد:

چاپ روی خودکار تبلیغاتی :

بصورت متداول برای خودکار از روش چاپ تامپو استفاده می‌شود. که در این روش انتخاب رنگ چاپ اهمیت بالایی دارد. از روش چاپ لیزری و حک نیز می‌توان برای خودکار استفاده کرد اما نتیجه کار، شاید رضایت‌بخش نباشد.

انواع چاپ روی ست تبلیغاتی لوازم فلزی:

چاپ یا حک لیزری یکی از بهترین روش‌های چاپ بر روی آیتم های فلزی اعم از پاور بانک، فلش مموری، هارد اکسترنال و… می‌باشد. در این روش چاپ، چند لایه از بدنه فلزی بر روی محصول حک می‌شود.

چاپ ساک دستی تبلیغاتی :

چاپ سیلک یکی از روش های سریع و محبوب چاپ بر روی ساک های دستی می‌باشد. در این روش برای انتخاب رنگ چاپ مناسب باید به رنگ زمینه‌ی ساک دستی توجه کنید و رنگی متناسب با رنگ پس زمینه انتخاب کنید.

چاپ ساک دستی تبلیغاتی

چاپ لیوان و ماگ تبلیغاتی :

معمولا از چاپ کوره‌ای برای لیوان‌هایی از جنس شیشه و سرامیک استفاده می‌شود. حداقل یک یا دو روز طول می‌کشد تا لوگوی مربوطه بر روی لیوان پخته شود و بعد از این زمان، لوگوی شما هرگز از روی لیوان پاک نمی‌شود. در برخی از مواقع از چاپ سابلیمیشن هم بر روی لیوان‌ها استفاده می‌شود.

چاپ روی محصولات تبلیغاتی چرمی

برای چاپ یا حک روی پک هدیه اداری و محصولات چرمی، از دو روش استفاده می‌شود که عبارتند از:

روش چاپ داغی :

همان طور که از اسم و عنوان این روش چاپی مشخص است، روند چاپ بر روی محصولات چرمی از طریق داغ شوندگی صورت می‌گیرد. بدین ترتیب بعد از این که لوگوی شرکت توسط کلیشه فلزی حکاکی شده با دستگاه مخصوص داغ شده و روی چرم طبیعی حک می‌شود. چاپ به روش داغ کوب از کیفیت بالایی برخوردار است.

روش چاپ لیزری:

این روش چاپ نیز بر روی انواع چرم انجام می‌گیرد و معمولا از کیفیت مطلوبی نیز برخوردار نیست. رنگ لوگوی چاپ شده توسط لیزر بر روی محصولات چرمی تیره می‌شود.

خرید هدایای تبلیغاتی اقتصادی

در برخی مواقع ست هدایای مدیریتی و هدایای سازمانی صرفا جنبه تبلیغاتی ندارند؛ شما می‌توانید این پکیج های تبلیغاتی اقتصادی را به دوست، معلم و استاد خود نیز هدیه دهید. حک نام و نشان و برند مجموعه یا شرکت مورد نظر بر روی هدایای تبلیغاتی اقتصادی ، هدیه شما را جذاب تر می‌کند. شرکت‌ها و سازمان‌ ها از این مدل های هدایای سازمانی برای تبلیغات خود استفاده می‌کنند. مدیران شرکت‌ها  این پکیج های هدایای تبلیغاتی اقتصادی را به مدیران شرکت‌های همتای خود یا شرکت‌هایی که به آن‌ها از لحاظ مواد اولیه، خدمات و … وابسته هستند هدیه می‌دهند. در ست هدایای هدایای تبلیغاتی اقتصادی ، اقلامی مانند خودنویس، روان نویس، سررسید، دفترچه یادداشت، کیف پول و … تعبیه می‌شوند که برای کارمندان و اعضای شرکت‌ها، کاربردهای بسیاری دارند.

خرید هدایای تبلیغاتی اقتصادی

مزایای هدایای تبلیغاتی اقتصادی

هدایای تبلیغاتی اقتصادی مزایای بیشماری برای شرکت‌های مختلف داشته و در اکثر موارد شرکت بعد از هدیه دادن عملا بازگشت سرمایه خود را حس میکند؛ که برخی از مزایای آن عبارتند از:

شرکت ها با پرداخت یک هزینه منصفانه، می‌توانند هدایای تبلیغاتی اقتصادی و باکیفیت را تهیه کنند.

ست تبلیغاتی مدیریتی از لحاظ معنوی بسیار ارزشمند می‌باشند؛ از این رو زمانی که این ست را به کسی هدیه می‌دهید، در ذهن و ناخودآگاه آن شخص ماندگار خواهید شد.

آیتم های داخل ست هدیه تبلیغاتی تنوع بالایی دارند؛ از این رو شرکت‌ها با هر بودجه‌ای می‌توانند این نوع از پک تبلیغاتی را تهیه کنند.

زمان مناسب دادن هدایای تبلیغاتی اقتصادی

هدایای تبلیغاتی اقتصادی فرصت مناسبی را برای شرکت ها و مجموعه ها فراهم می‌کند تا خودشان را به جوامع هدفشان معرفی کنند. از این رو شرکت‌ها باید از هر فرصت و موقعیتی برای هدیه دادن این ست هدایای تبلیغاتی جذاب استفاده کنند. هر ساله در شهرهای مختلف کشور و به مناسبت‌های مختلف، نمایشگاه‌هایی برگزار می‌شود؛ این نمایشگاه‌ها ، سمینارها و فستیوال ها فضای مناسبی برای تبلیغات می‌باشند. زیرا افرادی از این نمایشگاه‌ها بازدید می‌کنند که قصد دارند از خدمات یا کالاهای سایر شرکت ها استفاده کنند. شرکت‌ها می‌توانند از مناسبت‌های خاص نظیر اعیاد و جشن‌ها نیز برای هدیه دادن انواع مختلف هدایای سازمانی بهره ببرند.

قراردادن ایده خلاقانه در هدایای تبلیغاتی اقتصادی

یکی دیگر از نکات کوچک و ظریف اما موثر که سبب جذابیت بیشتر پکیج هدایای تبلیغاتی اقتصادی می‌شود، استفاده از ایده‌های خلاقانه می‌باشد. شاید تصور کنید که برای ایده‌های نو باید هزینه‌های بیشتری پرداخت کنید اما اینجوری نیست. شما می‌توانید حتی با افزودن هدایای کوچک خلاقانه نیز میتوانید مشتریان خود را شگفت زده کنید. و ضمن شلوغ تر کردن پکیج هدایای تبلیغاتی اقتصادی خود بطور غیرمستقیم بار مادی و معنوی هدیه خودتان را هم ارتقا داده اید.

قراردادن ایده خلاقانه در هدایای تبلیغاتی اقتصادی

انواع شکلات تبلیغاتی :

همچنین شما می‌توانید در بین اقلام هدایای تبلیغاتی اقتصادی خود، یک شکلات کاکائویی با لوگو و برند شرکت خود قرار دهید. این ایده بقدری خاص است که به خوبی در ذهن مشتریان باقی خواهد ماند.

در نهایت :

گروه هدایای تبلیغاتی اقتصادی، از مناسب‌ترین و تاثیرگذارترین روش های تبلیغات کسب و کارهای مختلف می‌باشند و در صورتی که در طراحی آن‌ها هوشمندانه تر فکر شده باشد، به شکل غیر قابل باوری، برندینگ مجموعه و شرکت ها را تحت تاثیر قرار خواهند داد.

ست هدایای تبلیغاتی اقتصادی انواع مختلفی دارند که رایج‌ترین آن‌ها که برای تبلیغات شرکت‌ها و سازمان‌ها استفاده می‌شوند، مدل های گوناگون ست مدیریتی هستند که آیتم های متناسب با کارمندان و مدیران همان سازمان در آن‌ها تعبیه می‌شود. شما عزیزان می‌توانید برای استعلام قیمت ست هدایای تبلیغاتی اقتصادی و خرید انواع هدایای سازمانی و … با مشاوران فروشگاه هدایای تبلیغاتی ابن سینا با آدرس وب سایت  www.maxchap.ir ارتباط گرفته و پس از دریافت مشاوره کامل و حرفه‌ای، نسبت به ثبت سفارش هدایای تبلیغاتی خود اقدام کنید.

5/5 - (1 امتیاز)