خدمات پزشکی در منزل با استفاده از تکنولوژی پیشرفته 2024
خدمات پزشکی در منزل با استفاده از تکنولوژی پیشرفته 2024
خدمات پزشکی و پرستاری با حضور تیم متخصص در منزل و با استفاده از دستگاه‌های توسعه یافته، تجربه‌ای رضایت‌بخش در روند بهبودی، برای شما ایجاد می‌کنند.

در حال حاضر در حوزه خدمات پزشکی دستگاه‌هایی با تکنولوژی پیشرفته و بروز به طور گسترده‌ای در سراسر دنیا گسترش پیدا کرده است. خدمات پرستاری، با حضور تیم متخصص در منزل و با استفاده از دستگاه‌های توسعه یافته تجربه‌ای رضایت‌بخش در روند بهبودی، برای شما ایجاد می‌کنند. در مرکز آبادیس، تیم پزشکی متخصص با تجهیزات پزشکی لازم به خانه شما آمده و نیازها و مشکلات شما را مورد برسی قرار می‌دهند و با شما درباره سابقه بیماری و علائم به وجود آمده صحبت می‌کنند تا تشخیص دقیقی از بیماری شما داشته باشند.

خدمات پزشکی در منزل با استفاده از تکنولوژی پیشرفته 2024

چگونه در کمترین زمان از بهترین تجهیزات پزشکی در منزل خود برخوردار شویم؟

برای صرفه‌جویی در وقت و زمان قبل از تماس با مرکز خدمات پرستاری در منزل، بهتر است تا برخی نکات را در نظر داشته باشید تا متناسب با نیازتان از خدمات پزشکی مورد نظر خود برخوردار شوید:

جمع‌آوری اطلاعات: بهتر است پیش از دیدار با پزشک یا پرستار، زمان کوتاهی را به تشخیص دقیق نیاز و منشاء درد بیماری‌تان اختصاص دهید. متخصصان ما با اطلاع از محل دقیق درد و پیش‌زمینه بیماری شما تجهیزات لازم را به سرعت برای‌ شما فراهم می‌آورند.

مطرح کردن سابقه پزشکی: هنگام تماس با اپراتور مرکز پرستاری آبادیس، به طور دقیق نیازها و مشکلات خود را بیان کنید. در این مرحله باید توضیح دهید که سابقه مصرف چه داروهایی را داشتید و به طور معمول به چه تجهیزاتی نیاز پیدا می‌کنید.

بررسی محدودیت‌ها: هنگام انتخاب تجهیزات پزشکی محدودیت‌هایی مانند فضای موجود در منزل را در نظر بگیرید تا تیم پزشکی تجهیزات مورد نیاز شما را، با توجه به محدودیت‌های موجود تنظیم کنند. بهتر است در صورت لزوم درباره میزان هزینه، فضای اشغالی دستگاه و امکانات تجهیزات مختلف از متخصصان ما مشورت بگیرید تا آنها براساس دانش و تجربه خود شما را راهنمایی کنند.

چه تجهیزاتی توسط مرکز آبادیس برای خدمات پرستاری در منزل ارائه می‌شود؟

چه تجهیزاتی توسط مرکز آبادیس برای خدمات پرستاری در منزل ارائه می‌شود؟

استفاده از تجهیزات پرستاری در منزل به درمان و مراقبت بیشتر و راحت‌تر بیماران در محیط خانه کمک می‌کنند تا بیماران در محیط آشنا و آرام هر چه سریع‌تر بهبود پیدا کنند. این تجهیزات امکان نظارت و پایش شخص بیمار را فراهم می‌کند تا از بروز مشکلات جدی هرچه سریع‌تر جلوگیری شود. امکان بهره‌مندی از خدمات و تجهیزات پزشکی در منزل موجب شده است تا خانواده‌ها محیطی را برای عزیزان خود آماده کنند که فرد بیمار احساس آرامش و اطمینان خاطر بیشتری پیدا کند. در ادامه به تجهیزات و خدمات پرستاری که متخصصان آبادیس در اختیار شما قرار می‌دهند به صورت جامع آشاره خواهیم کرد:

اتاق آی سی یو در منزل: به طور کلی برخی از تجهیزاتی که ممکن است در ای سی یو( واحد مراقبت ویژه) منزلی استفاده شود عبارتند از: دستگاه‌های تنفسی و اکسیژن، تخت با قابلیت تنظیم ارتفاع، تجهیزات تزریق دارو و مایعات به بیمار، دستگاه‌های نظارتی( مانیتور قلبی، مانیتور تنفسی، مانیتور فشارخون ومانیتور مادون قرمز برای نظازت بیمار، وسایل جراحی و وسایل حفاظتی( لباس‌های یک‌بار مصرف، ماسک‌های حفاظتی، دستکش‌ها و…) است.

سرم تراپی و تزریقات: برای ارائه این خدمات در منزل به تجهیزات ضروری مانند سرنگ و سوزن، سرم‌های مورد نیاز و محلول‌های دارویی احتیاج است. با تزریقات و سرم تراپی در منزل توسط تیم متخصص و حرفه‌ای مرکز آبادیس تجربه‌ای راحت و امن در خانه خود داشته باشید. در صورت نیاز به سرم تراپی بهتر است هرچه زودتر با ما تماس بگیرید و خدمات پرستاری حرفه‌ای را توسط تیم ما در منزل خود دریافت کنید.

سی سی یو در منزل: در CCU (یا واحد مراقبت قلبی)، تجهیزات ویژه‌ای برای بیمارانی که دچار بیماری‌های قلبی حاد می‌شوند، در مرکز خدمات پرستاری آبادیس تدارک دیده شده است تا هرچه سریع‌تر بیمار بهبود پیدا کند.

نصب سوند معده وسوند ادراری: برای نصب آن در منزل، نیاز به تجهیزات مربوطه مانند سوند ولوازم جانبی آنها مثل چسب و کیسه‌های ادرار است.

تعویض کیسه کلوستومی: در این مورد به لوازم و تجهیزات مربوطه از جمله کیسه کلوستومی، چسب‌ها و لوازم جانبی دیگر احتیاج داریم.

خدمات پزشکی در منزل با استفاده از تکنولوژی پیشرفته 2024

درمان زخم بستر: درمان زخم بستر در منزل نیازمند یک تیک پزشکی مجرب با استفاده از وسایل و تجهیزاتی همچون: بالش‌های ویژه که از قرار گیری فشار بر روی زخم جلوگیری می‌کنند، تخت بیمار قابل تنظیم، محلول‌های ضدعفونی و ضمادها، پمپ‌های تغذیه و تزریق مایعات، باندهای ضدعفونی، دستکش‌های پزشکی، چسب‌ها، تجهیزات مرطوب کردن و وسایل تمیز کردن زخم است.

ویزیت پزشک در منزل: برای ویزیت پزشک متخصص عمدتا نیاز به تجهیزات اساسی و ابزار دارویی از جمله: اسکوب( مورد استفاده در زمانی که پزشک نیاز به شنیدن صدای قلب و ریه بیمار دارد) فشارسنج، چراق قوه، چکش رفلکس، اسپاتول، آنتی بیوتیک‌ها، ضدالتهاب‌ها، مسکن‌ها و دستگاه‌های تشخیصی( سنوگرافی قلب، اکسیمتر اکسیژن خون و دستگاه‌های سنجش) است. شما می‌توانید به سادگی از راه‌های ارتباطی درج شده در سایت با ما در مرکز آبادیس در ارتباط باشید و از خدمات پرستاری و ویزیت پزشک در منزل برخوردار شوید.

خدمات مشاوره‌ای و توانبخشی: برای تشکیل جلسات فیزیوتراپی در منزل، تجهیزات توانبخشی از جمله وزنه‌ها، ماساژورها و وسایل کمکی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

بخیه: برای زخم‌های عمیقی که نیاز به بخیه زدن دارند، از لوازم جراحی وتجهیزات پزشکی خاصی (سوتور، پنس، محلول‌ها وضمادها، ماسک، دستکش و…) استفاده می‌شود.

صدور گواهی فوت: برای صدور گواهی احتیاج به اطلاعات مورد نیاز توسط پزشک و تایید صحت آنها است.

سنوگرافی: برای انجام سنوگرافی در منزل، دستگاه قابل حمل از نوع پیشرفته آن و ژل ارائه می‌شود.

اکو و نوار قلب: در این خصوص برای رفاه شما عزیزان مانیتور قلب با نمایشگر، مانیتور فشار خون، مانیتور دستگاه ضربان قلب و اشباع اکسیژن تدارک دیده شده است.

رادیولوژی: پس از ثبت در خواست و ارسال نسخه درخواستی به پزشک، یک متخصص رادیولوژیست با تجهیزات لازم و یک دستگاه رادیولوژی قابل حمل به منزل شما فرستاده می‌شود.

خدمات پزشکی در منزل با استفاده از تکنولوژی پیشرفته 2024

پرستار سالمند و کودک: برای ارائه خدمات پرستاری به سالمندان، بیماران خاص و کودکان در منزل نیاز به تجهیزاتی پزشکی خاصی است که شامل تجهیزات نظارتی (مانیتورینگ)، تجهیزات اضطراری (مانند دستگاه تنفسی)، تجهیزات پرستاری اولیه و تجهیزات حمل و نقل ( برانکارد و وسایل نقلیه اورژانس) می‌شود.

خدمات پزشکی سازمانی: این نوع از خدمات عمدتا به منظور حفظ و ارتقای سلامت ساکنان در یک سازمان ارائه می‌شود. این خدمات شامل ارزیابی سلامت، مشاوره بهداشت و سلامت، مراقبت‌های پزشکی و پیشگیری از بیماری‌ها است که با توجه به نیاز هرکدام، تجهیزات خاص آن توسط تیم پرستاری آماده می‌شود و در اختیار کارکنان مجموعه قرار می‌گیرد.

اجاره تجهیزات پزشکی: اجاره تجهیزات یک روش متداول است که به شما کمک می‌کند بدون نیاز به خرید و سرمایه‌گذاری اولیه به تجهیزات پزشکی دسترسی داشته باشید. شما می‌توانید با تماس با مرکز و اطلاع از موجودی دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی آنها را به مدت معینی اجاره کنید.

نحوه دریافت خدمات و تجهیزات پزشکی با تکنولوژی ۲۰۲۴

برای دریافت خدمات پرستاری در منزل می‌توانید از طریق شماره‌های تماسی که در وبسایت آبادیس درج شده است (۰۹۱۲۸۹۰۷۲۰۹)، با مرکز ارتباط بگیرید و درخواست خدمات و تجهیزات پزشکی خود را اعلام کنید. کارشناسان مرکز آبادیس در صورت لزوم به شما تماس خواهند گرفت و شما را در جریان جزئیات بیشتری قرار می‌دهند.

بهتر است نگران هزینه خدمات نباشید چراکه مرکز خدمات آبادیس طرف قرار داد با بیمه است و با ارائه رسید از ما، تا هفتاد درصد از هزینه‌های درمانی به شما عودت داده خواهد شد. تیم متخصص خدمات پرستاری آبادیس در بیست و چهار ساعت شبانه روز آماده خدمات‌رسانی به شما عزیزان است.

مزایای دریافت خدمات پزشکی در منزل با دستگاه‌های بروز و مدرن

مزایای دریافت خدمات پزشکی در منزل با دستگاه‌های بروز و مدرن

دریافت خدمات پزشکی در خانه به شما این امکان را می‌دهد تا برای مراقبت از سلامت خود و درمان برخی از بیماری‌ها در محیط امن منزل بمانید. این روش به بهبود بار ترافیک در مراکز درمانی کمک شایانی نموده است. در ادامه همراه ما باشید تا برخی از مزایای دریافت خدمات پرستاری در منزل با دستگاه‌های بروز و مدرن را برای شما شرح دهیم:

راحتی و اطمینان: هیچ جایی برای بیماران به راحتی منزلی که در آن سکونت دارند و در کنار خانواده نیست. تیم آبادیس تمام تلاشش را با آوردن محیط بیمارستان و تجهیزات پیشرفته آن به منزل شما می‌کنند تا تجربه رضایتبخشی برای‌تان ایجاد کنند.

صرفه‌جویی در زمان: با دریافت خدمات پزشکی در منزل دیگر نگران صرف وقت و هزینه به مراکز درمانی، تصادفات جاده‌ای‌، برودت هوا و پارکینگ نباشید.

امکانات تشخیصی پیشرفته: استفاده از دستگاه‌های پزشکی پیشرفته در منزل به تیم پزشکی این امکان را می‌دهد تا تشخیص دقیق‌تری برای بیمارن ارائه کنند. مثلا با استفاده از دستگاه‌های قابل حمل ECG، می‌توانند نمودار قلبی شما را ظبط کرده و سپس تحلیل و بررسی کنند.

پشتیبانی مستمر: در تمام ۲۴ ساعت شبانه رو،ز تیم پزشکی در صورت لزوم به صورت مستمر، با شما در ارتباط هستند و درصورت تغییر حالت بیماری شما به سرعت تیم پشتیبان را به سوی شما می‌فرستند.

چه نوع بیماری‌ها و شرایطی در منزل توسط تیم پزشکی درمان و مراقبت می‌شوند؟

تیم پزشکی در منزل طیف وسیعی از بیماری‌ها و شرایط پزشکی را می‌توانند مورد بررسی و درمان قرار دهند. در ادامه برخی از مواردی که قابلیت‌ آن را دارند تا در منزل توسط تیم متخصص، مدیریت شوند را ذکر می‌کنیم:

بیماری‌های مزمن: بیماری‌های قلبی، دیابت، بیماری‌های تنفسی، عصبی و کلیوی می‌توانند در منزل توسط تیم پزشکی کنترل شوند.

بیماری‌های عفونی: برخی از بیماری‌های عفونی مانند عفونت‌های تنفسی، عفونت‌های ادراری، عفونت‌های پوستی و زخمی و عفونت‌های گوارشی نیز در خانه قابل درمان هستند.

پایش پزشکی: بعضی بیماری‌ها مثل فشار خون بالا یا پایین، سطح قند خون در دیابت، سطح اکسیژن خون و… نیاز به بررسی و پایش ماهانه دارد که با تلاش تیم پزشکی این موارد نیز درخانه قابل انجام است.

توانبخشی شناختی: در برخی از بیماری‌ها مانند سکته مغزی یا صدمات مغزی، توانایی شناختی فرد را تحت تاثیر قرار می‌گیرد. تیم پزشکی با انجام تمرینات و تکنیک‌های بروز دنیا به شما کمک‌ می‌کنند تا در حافظه، تمرکز و سایر قابلیت‌های شناختی بهبود پیدا کنید.

مراقبت‌های پس از عمل: در برخی موارد و شرایط، بیماران پس ازعمل جراحی نیاز دارند تا زیر نظر پزشک قرار بگیرند و در صورت نیاز مورد مراقبت قرار بگیرند. از جمله این موارد می‌توان به تغییر بانداژها، دستورات مربوط به مصرف دارو‌ها( بالا یا پایین آوردن دوز مصرفی) و نظارت بر تغییرات و تحولات فیزیکی بیمار اشاره نمود.

خدمات مشاوره‌ای: اگر با مشکلات روانی و عصبی مانند اضطراب، افسردگی، استرس و.. مواجه هستید؛ تیم پزشکی می‌تواند به شما مشاوره‌های روانشناختی در منزل ارائه دهد.

توانبخشی فیزیکی: در بیمار‌هایی که نیاز به توانبخشی فیزیکی وجود دارد، تیم فیزیوتراپیست‌ ما آماده هستند تا با تمرینات و روش‌های بروز دنیا عملکرد حرکتی، قدرت عضلات، تعادل و کنترل حرکتی، هماهنگی بدن و انعطاف‌پذیری شما را بهبود ببخشند.

جمع بندی

در دهه‌های اخیر توسعه تکنولوژی و پیشرفت در حوزه پزشکی و درمانی موجب شده است تا بتوانیم فضایی را در مرکز پرستاری آبادیس ایجاد کنیم تا امکاناتی را برای رفاه حال شما عزیزان در منزل‌تان بی‌آوریم.

مرکز خدمات پرستاری آبادیس با بیش از ۱۶۰۰ در خواست پرستاری موفق در منزل، ضمانت عودت وجه پرداختی در صورت نارضایتی از عملکرد پرسنل و پاسخگویی و پشتیبانی ۲۴ ساعته از هر طریقی برای بدست آوردن رضایت شما عزیزان و بهبودی هرچه سریعتر شما تلاش می‌کند.

تیم پزشکی و متخصص ما در شرایط سخت بیماری با دلسوزی کامل تا زمان بهبودی در کنار شما خواهند بود. مرکز پرستاری آبادیس همواره در تمام ساعات روز، درصورت داشتن درخواست فوری حتی نیاز به آزمایش در منزل آماده است تا امکانات لازم را به خانه‌ شما آورده و با دستگاهایی با بالاترین تکنولوژی ۲۰۲۴ به شما عزیزان رسیدگی کامل کنند.

جهت تماس با مرکز خدمات پرستاری آبادیس از طریق شماره تماس‌های زیر اقدام فرمایید (پاسخگویی ۲۴ ساعته) :

۰۲۱۲۲۴۸۲۹۳۳ – ۰۹۱۲۸۹۰۷۲۰۹ – ۰۲۱۵۵۹۷۱۶۹۰

5/5 - (1 امتیاز)