تفکر درباره خودم را تغییر دادم و ثروتمند شدم
تفکر درباره خودم را تغییر دادم و ثروتمند شدم
تو در مورد خود هر فکری داشته باشی ، همان درست است و نتیجه همان خواهد بود.اگر بگویی ناتوانم ، ناتوان می شوی و اگر بگویی قدرتمندم ، قدرتمند خواهی شد

تو در مورد خود هر فکری داشته باشی ، همان درست است و نتیجه همان خواهد بود.اگر بگویی ناتوانم ، ناتوان می شوی و اگر بگویی قدرتمندم ، قدرتمند خواهی شد. من با تجارت به این مهم دست یافتم و توانستم درآمدم را به چندین برابر افزایش دهم. در ادامه دوست دارم شما را با محصولاتم بیشتر آشنا کنم.

پوکه معدنی دماوند

پوکه معدنی دماوند

پوکه معدنی دماوند دارای شکل و فرم های بسیار خاصی می باشد که از یک بافت بسیار زبر و محکم نیز تشکیل شده است.

در دنیای امروزه، کاربرد های بسیار عالی و متنوع را را برای این محصول می توان متصور شد که به آسان شدن فعالیت روزانه افراد کمک بسیار زیادی می تواند بکند.

در بحث هایی مانند ساختمان سازی و شیب سازی این محصول را مورد استفاده قرار می دهند زیرا این سنگ ها از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشند و می توانند به استحکام سازی بخش های مختلف ساختمان ها نیز کمک کنند.

در مکان هایی که مقدار ایجاد صدا بالا می باشد و همچنین در موتور خانه ها از پوکه معدنی به عنوان عایق صوتی نیز استفاده می شود و شما می توانید به عنوان یک گیرنده صدا از این محصول استفاده کنید.

پوکه معدنی تبریز

پوکه معدنی تبریز

برای خرید پوکه معدنی تبریز ابتدا باید مشخص کنید که برای چه کاری می خواهید آن را تهیه کنید چرا که همانطور که گفته شد، آن ها انواع و اقسام متفاوتی دارند.

مهم ترین ویژگی که باید به آن توجه کنید وزن آن است اما علاوه بر آن نکات دیگری را نیز باید در ذهن خود داشته باشید.

به طور مثال، این سنگ ها باید استحکام و مقاومت بالایی را داشته باشند و در عین حال از هر لحاظ عایق باشند، همچنین باید دارای املاح معدنی زیادی باشند.

در صورتی که از این سنگ ها در کشاورزی استفاده می کنید، پوکه باید خصوصیت مقابله با حشرات موذی را داشته باشد.

قیمت پوکه معدنی با توجه به نوع آن متفاوت است به طور مثال قیمت پوکه عدسی با پوکه فندقی متفاوت خواهد بود.

همچنین مورد دیگری که بر قیمت آن ها تاثیر گذار است، درجه کیفی آن ها می باشد چرا که پوکه ها ممکن است درجه یک، درجه دو یا درجه سه باشند.

پوکه معدنی ارومیه

پوکه معدنی ارومیه

خرید پوکه معدنی ارومیه راه و رسمی دارد که به این شرح است.

این پوکه ها به دلیل استخراج از گدازه های آتشفشانی دارای خلل و فرج زیادی هستند لذا در هنگام خرید به حفره های حبابی شکل روی سطح پوکه توجه کنید.

طیف رنگی این پوکه ها محدود به چند رنگ سیاه، خاکستری روشن و قهوه ای است لذا در صورت مشاهده رنگ های دیگر به اصل بودن آن شک کنید.

کیفیت بالای این پوکه زبان زد خاص و عام است لذا وجود تقلب در عرضه آن دور از ذهن نیست، سعی کنید این پوکه ها را از افراد شناس در منطقه خریداری کنید.

5/5 - (1 امتیاز)