ترشی برخلاف طعمش ثروت شیرینی را به من داد
ترشی برخلاف طعمش ثروت شیرینی را به من داد
برای پولدار شدن شما بایستی مهارت و دانشی بیش ‌از دانش و مهارت کنونی خود بدست آورید تا بتوانید ظرفیت و پتانسیل خود را افزایش دهید و در کسب ‌و کار خود به موفقیت دست یابید.

برای پولدار شدن شما بایستی مهارت و دانشی بیش ‌از دانش و مهارت کنونی خود بدست آورید تا بتوانید ظرفیت و پتانسیل خود را افزایش دهید و در کسب ‌و کار خود به موفقیت دست یابید. از این رو من نیز با به روز کردن دانش خود در کسب و کار با روش نوین تجارت آشنا شدم و از این مسیر در کسب و کار ترشی بهره گرفتم و به ثروت عظیمی رسیدم.

ترشی لوبیا سبز

ترشی لوبیا سبز

ویژگی ترشی لوبیا سبز این است که طبیعت لوبیا سبز سرد است و به همین دلیل به آن فلفل زیادی اضافه می شود تا کمی از سردی آن گرفته شود. از مشخصات این ترشی این است که دارای اگزالات است و برای افرادی که مشکلات کلیوی و سنگ صفرا دارند توصیه نمی شود همچنین کودکان بهتر است که در خوردن ترشی زیاده‌روی نکنند. در این قسمت چند نکته مهم برای خرید ترشی لوبیا سبز آورده شده است تا شما را راهنمایی کنیم. اولین نکته برای خرید این محصول این است که باید در نظر بگیرید که لوبیا سبز برای بعضی از افراد مفید نیست و ممکن است ضرر داشته باشد بنابراین سلامت خود را چک کنید و بعد اقدام به خرید ترشی کنید.

ترشی بامیه خانگی

ترشی بامیه خانگی

ابعاد بسته بندی ترشی بامیه خانگی به صورت ۸*۱۰*۱۵ سانتی متر می باشد. محتویات داخل آن بامیه، نمک، سرکه و آب آشامیدنی با تناسب مناسب می باشد. هنگام خرید ترشی بامیه خانگی باید به نکات زیر توجه نمایید تا محصولی با کیفیت را انتخاب کنید: توجه کنید بامیه های استفاده شده در محصول کوچک و ریز باشند زیرا هر چه بزرگ تر باشند زمخت شده و کیفیت محصول پایین می آید. دارای لکه و زدگی نباشند و حتما از مواد با کیفیت و سالم در تهیه آن استفاده شود. به بسته بندی محصول دقت نمایید و از سلامت آن اطمینان حاصل نمایید تا جایی از آن نشتی نداشته باشد.

ترشی خیار و هویج

ترشی خیار و هویج

در ساخت ترشی خیار و هویج از سبزی های معطر همچون مرزه و پونه و جعفری نیز استفاده می شود که هر کدام علاوه بر خواص فوق العاده باعث خوشمزه تر شدن ترشی می شوند. برای خرید ترشی خیار و هویج باید نکاتی را قبل از خرید مد نظر داشته باشید که از نمونه های آن می توان به رنگ و بوی ترشی و مزه آن اشاره کرد. ترشی با کیفیت باید ترد و تازه و به دور از کپک زدگی و بوی بد و نامطبوع باشد همچنین رنگ ترشی نیز باید شفاف و صاف و به دور از کدری باشد. نوع بسته بندی محصول نیز از مواردی است که باید به آن دقت نمود زیرا ارتباط مستقیمی با سالم بودن و شرایط نگهداری آن دارد.

5/5 - (1 امتیاز)