با عرقیجات بدون داشتن سرمایه اولیه ثروتمند شدم
با عرقیجات بدون داشتن سرمایه اولیه ثروتمند شدم
در فکر راه اندازی کسب و کاری بودم که بتوانم از طریق آن به کسب درآمد برسم و از طرفی دیگر سرمایه کافی برای شروع این کار نداشتم

در فکر راه اندازی کسب و کاری بودم که بتوانم از طریق آن به کسب درآمد برسم و از طرفی دیگر سرمایه کافی برای شروع این کار نداشتم اما پس از مشورت با افراد ثروتمند تصمیم گرفتم تا با تولید انواع عرقیجات در منزل کسب درآمد داشته باشم، با انجام این کار خیلی زود توانستم به میزانی از درآمد برسم که ثروتمند شدم.

عرق نعناع خوش عطر

عرق نعناع خوش عطر

حتما شما هم در کودکی دچار سرماخوردگی شده اید و با عرق نعناع خوش عطر مادرتان بهبود یافته اید. آنها به این دمنوش ها اعتقاد داشتند چرا که می دانستند شما را از انواع آلرژی های موجود حفظ می کند همچنین مواد مغذی موجود در نعناع سبب آرامش، تقویت و پاک سازی کبدها شده و از چرب شدن آن جلوگیری می کند.

از این گیاه در موارد بسیاری استفاده شده است. یکی از این موارد، محصولات بهداشتی و آرایشی به شمار می آید و جای هیچ شکی نیست که عطر نعناع در خمیر دندان یک نوستالوژی قشنگ را برای ما به همراه دارد.

بوی این خمیر دندانها تا مدت ها در دهان ما گردش داشته و جدای از سلامتی که برای ما به ارمغان می آورد، رشد باکتریهای موجود در دهان و دندان را به حداقل خود رسانده و مانع از تخریب آنها می شود.

عرق یونجه اعلا

عرق یونجه اعلا

از آنجایی که تقاضا برای مصرف عرق یونجه اعلا در سالها اخیر افزایش یافته است برخی از مجموعه های تولید کننده آن نسبت به پخش این محصول در سطح استانها نموده اند.

طبق نظر کارشناسان طب سنتی استفاده از این عرق برای افراد گرم مزاج توصیه نمی شود اما این کارشناسان مواردی را برای متعادل کردن طبع این عرق ذکر کرده اند که از آنها به عنوان مصلح عرق یونجه یاد می شود.

اگر شما فردی گرم مزاج هستید می توانید همراه با عرق یونجه از کاسنی، کاهو و دیگر عرقیجاتی که طبع آنها سرد است نسبت به متعادل سازی طبع گرم عرق یونجه اقدام نمایید.

عرق کاسنی اصل کاشان

عرق کاسنی اصل کاشان

فروش ویژه عرق کاسنی اصل کاشان در نمایندگی های عرضه عرقیات و کارخانه تولید آن به صورت عمده انجام می شود. عرقیات کاسنی ارگانیک و درجه یک در کارخانه ها با مواد مرغوب و طبیعی تولید شده و در ظروف استاندارد و بهداشتی بسته بندی شده و به بازار عرضه می شوند. به دلیل تاثیر سریع و ماندگاری که دارد مشتریان بسیار زیادی دارد و از پرفروش ترین عرقیات است.

عرق کاسنی باعث التیام و بهبود زخم های گوارشی و التهاب روده می گردد. با استفاده از این عرق به صورت منظم و روزانه می توان به روشن تر شدن پوست خود کمک کرد. این ماده غذایی مفید باعث کاهش فشار و قند خون می شود. با خوردن عرق کاسنی می توان به بهبود عملکرد مفصل ها کمک کرد. این عرق داری خاصیت ترمیم کنندگی پوست و همین طور ضد لک و ضد جوش می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)