عاشق کارم بودم و با این عشق به موفقیت و ثروت نیز رسیدم
عاشق کارم بودم و با این عشق به موفقیت و ثروت نیز رسیدم
فراموش نکن این زندگی یک فرصت یکبارست که هر روزی که ازش می‌گذره دیگه تکرار نمیشه.حیفه که همچین فرصت بی نظیری رو صرف انجام کارهایی کنی کهنه علاقه ای بهشون داری و نه تو رو به هدف نزدیک‌تر میکنن.

فراموش نکن این زندگی یک فرصت یکبارست که هر روزی که ازش می‌گذره دیگه تکرار نمیشه.حیفه که همچین فرصت بی نظیری رو صرف انجام کارهایی کنی کهنه علاقه ای بهشون داری و نه تو رو به هدف نزدیک‌تر میکنن. یکی از شغل هایی که علاقه زیادی بهش داشتم تجارت و تاجر شدن بودکه فرصت هایی که در اختیارم بود را غنیمت شماردم و بهره بردم و توانستم به علاقه ام برسم.

سرعت گیر خیابانی

سرعت گیر خیابانی

از مهمترین نکاتی که قبل از خرید سرعت گیر خیابانی لازم است به آن دقت ویژه ای شود این است که سرعت گیر از لحاظ ارتفاع و ابعاد بر اساس آخرین استانداردهای روز دنیا ساخته شده باشد.

بر اساس استانداردهای جهانی ارتفاع انواع سرعت گیرها باید بین ۵ الی ۱۰ سانتی متر باشد.

متریال هایی که جهت تهیه این سرعت گیرها مورد استفاده قرار می گیرند باید از دوام و استحکام بالایی برخوردار بوده و با شرایط آب و هوایی منطقه نصب سازگاری بالایی داشته باشند.

به عنوان مثال سرعت گیرهای لاستیکی از بهترین انواع سرعت گیرها در مناطق سردسیری کشور است که از ایجاد لغزندگی لاستیک خودرو در زمان بارش برف و باران جلوگیری می نماید.

سرعت گیر جاده ای

سرعت گیر جاده ای

سرعت گیر جاده ای محصولی است که جهت جلوگیری از سرعت بالای خودرو ها از آن ها استفاده می شود.

این محصول از مواد مختلفی از جمله: آسفالت، بتن، پلاستیک بازیافتی، فلز یا لاستیک ولکانیزه ساخته شوند.

آرتور هالی کامپتون فیزیکدان و برنده جایزه نوبل فیزیک با توجه به سرعت بالای عبور رانندگان در جاده در سال ۱۹۵۳ طرح اولیه سرعت گیر را اختراع کرد.

اولین سرعت گیر در اروپا در سال ۱۹۷۰ در شهر دلفت در هلند ساخته شد.

سرعت گیر 33*90

سرعت گیر ۳۳*۹۰

خرید و فروش سرعت گیر ۳۳*۹۰ به دلیل مزیت های بیشماری که دارد با استقبال بالایی در بازار روبه رو می باشد، قیمت این محصول به آیتم های زیادی بستگی دارد که در اینجا به برخی از مهمترین آنها اشاره می نماییم.

میزان کیفیت، تنوع در مدل، رنگ بندی، برند شرکت تولیدی، روش خرید و عرضه و نوسانات قیمت در بازار تاثیر زیادی بر روی قیمت کالا می گذارد.

اما به طور کلی قیمت این محصول در بازه ۱۶۰٫۰۰۰ هزار تومان تا نهایت ۳۰۰٫۰۰۰ هزار تومان متغیر است.

اگر قصد سفارش این کالا را زیر قیمت بازار دارید و همچنین می خواهید از کیفیت کالا اطمینان حاصل کنید می توانید توسط یکی از مسیرهای ارتباطی ذکر شده در همین سایت با همکاران ما در این مجموعه ارتباط بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)