ماشین خود را با عطر دلخواه خوشبو کنید+ فیلم
ماشین خود را با عطر دلخواه خوشبو کنید+ فیلم

خوشبو کردن ماشین با راههای مختلف امکان پذیر است راههایی بسیار ساده.

به گزارش سرویس وبگردی پاتوق من،خوشبو کردن ماشین راه های آسان دارد . بعضی از بو ها با گذشت زمان بدتر می شود. سیگار کشیدن در ماشین باعث بوی بد در ماشین می شود. راه های زیادی برای ساخت خوشبو کننده ماشین وجود دارد . برای اینکه شما از بوی بد ماشین خود خلاص شوید با ما همراه باشید.
ساخت خوشبو کننده ماشین
انواع مختلفی از خوشبو کننده های هوا برای ماشین وجود دارد که برای ماشین طراحی شده است. خوشبو کننده و عطر ماشین انتخاب کنید که در تمام ماشین در گردش باشد و مناسب ماشین و بوی بد باشد. از خوشبو کننده ماشین بر روی دریچه های هوا و روی داشبورد استفاده نمایید تا بوی آن در ماشین در جریان باشد. یا از مکانی آنرا آویزان کنید که کاملا هوا، بوی آن را در ماشین گردش دهد.
از خوشبو کننده های هوا استفاده نکنید. بهترین خوشبو کننده ها برای ماشین اسپری های عطری هستند که برای بدن استفاده می شود.
بهتر است از اسپری های مایع جهت خوشبو کردن ماشین استفاده کنید و اسپری را به صندلی،کف، سقف بزنید تا ماندگاری بیشتری داشته باشد و هم بوی بهتری کند. یا از اسپری بوی ماشین نو خریداری نمایید.
به جای استفاده از خوشبو کننده می توانید از عطر ماشین مورد علاقه خود استفاده کنید و چند عطر را با هم بزنید تا بوی ترکیبی داشته باشید. یادتان باشد اسپری و عطر را هیچ وقت به بدنه داخلی ماشین نزنید و اسپری یا عطر را به صندلی و قسمت های از ماشین بزنید که پارچه دارد.
برای خوشبو کردن ماشین از شمع استفاده نمایید. زیر صندلی ماشین شمع عطری بگذارید. یادتان باشد شمع بخرید که زیر صندلی خودرو جا شود و شمعی انتخاب کنید که به اندازه یک قوطی کبریت باشد و بهتر است شمع داخل شیشه نباشد تا بوی عطر آن ماشین را خوشبو کند.
از دستمال کاغذی های که مخصوص جذب چربی است استفاده نمایید. جعبه را باز کنید و زیر صندلی قرار دهید تا به مرور زمان بوی بد ماشین جذب این کاغذها شود. یا می توانید برای خوشبو کردن ماشین روی جعبه چند سوراخ ایجاد نمایید و جعبه را زیر صندلی قرار دهید.
ساخت خوشبو کننده های طبیعی؛ جوش شیرین یکی دیگر از انتخاب برای خوشبو کردن ماشین است و خیلی از بوها را از بین می برد. جوش شیرین را روی فرش های خودرو و بین صندلی ها بپاشید. قبل از ریختن جوش شیرین مطمئن شوید که کف خودرو شما کاملا خشک است. چون اگر کمی رطوبت داشته باشد جوش شیرین را به خودش جذب می کند.
بعد از اینکه جوش شیرین بوی بد ماشین را به خودش گرفت با استفاده از جارو شارژی تمام موکت و کف ماشین را تمیز کنید و توجه کنید که جوش شیرین در داخل ماشین باقی نمانده است.
شاید بعضی مواقع لکه های موجود روی داشبورد یا درها باعث بوی نا مطبوع و بد شود با استفاده از اسپری و پارچه تمام سطح مورد نظر را ضد عفونی کنید. این لکه ها می تواند از غذا یا مایعات مختلف باشد. بهتر است از پاک کننده اکسیدی استفاده کنید تا کاملا تمیز شود.
 ساخت بوگیر ماشین با سرکه ، برای خوشبو کردن ماشین مخلوطی از آب و سرکه درست کنید و داخل یک اسپری تمیز بریزید. یادتان باشد نسبت سرکه به آب نصف به نصف باشد. از صندلی ها شروع کنید و اسپری نمایید. سپس با یک پارچه نانو سطح صندلی را پاک کنید. به ترتیب تمام صندلی ها را با محلول سرکه و آب تمیز کنید. درهای ماشین را باز بگذارید تا بوی سرکه کاملا از بین برود.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
منبع : سایت آی آر میکس