شخصیت تان چه رنگ و بویی دارد؟!
شخصیت تان چه رنگ و بویی دارد؟!

همیشه تست‌های شخصیت از جالب‌ترین تست‌ها برای همه شما بوده است؛ اجازه دهید یکی از این تست‌ها را به شما نشان دهیم، این تست می‌تواند از روی بوی انتخابی شما، شخصیت‌تان را ارزیابی کند.

به گزارش سرویس وبگردی پاتوق من،  همیشه تست‌های شخصیت از جالب‌ترین تست‌ها است؛ چون به‌طور کلی موضوع شخصیت و این‌که شما چه طور انسانی هستید و چه خصوصیاتی دارید بسیار جالب است؛ بنابراین در همه جا وقتی به یک تست سنجش شخصیت برمی‌خورید، بلافاصله به آن جواب می‌دهید تا از خصوصیات‌تان باخبرشوید! اما، تا به حال به این موضوع توجه کرده‌اید که، چقدر از این تست‌ها با خصوصیات شما مطابقت دارند؟ آیا سوال‌های اینگونه تست‌ها می‌تواند سنجش درستی برای شخصیت شما باشد؟ باید در نظر بگیرید که همه این تست ها جهت سرگرمی دارد و نباید با نتیجه آن خوشحال یا ناراحت شوید!
 این تست می‌تواند از روی بوی انتخابی شما، شخصیت‌تان را ارزیابی کند. حالا ببینید، شخصیت‌تان چه رنگ و بویی دارد!
• بوی کلر در استخر‌های بزرگ• بوی کباب و همبرگر و…• بوی سبزه وگل• بوی کرم‌های ضد‌آفتاب• بوی بچه کوچک
بگو کدام بو را دوست داری تا بگویم چه شخصیتی داری!  
توجه کنید که فقط باید یکی از بو‌ها را انتخاب کنید: .
.
.
.

۱- بوی کلر در استخر‌های بزرگ: کسانی که به بوی تند و تیز کلر در آب استخر علاقه‌مندند، افرادی مخاطره جو و اهل ریسک‌اند که مدام به‌دنبال کسب تجربیات جدید هستند، شما عاشق تجربه کردن و در نتیجه شوک‌های غیرآشنایی هستید که یکباره بر شما فرود می‌آید!
۲- بوی کباب و همبرگر و…: بودن با خانواده برای شما اهمیت فراوانی دارد و به‌این ترتیب همیشه از استرس کمتری نسبت به دیگران برخوردارید. شما تلاش می‌کنید تا تمام اوقات فراغت خود را با خانواده بگذرانید.
۳- بوی سبزه و گل: آیا به خاطر می‌آورید که همیشه پدرتان را در کار‌های مربوط به گل و گیاه یا مادرتان را برای آماده کردن میز غذا و جمع کردن آن کمک می‌کردید؟ کسانی که عاشق بوی چمن‌های تازه کوتاه شده یا گل و سبزه هستند، افرادی مسئولیت‌پذیر و دلسوزند و هرگز کاری را در نیمه راه رها نمی‌کنند. شما با بوی طبیعت زنده‌اید و این شادکامی و سرزندگی، یعنی حیات و شما این حیات به‌دست آمده از طبیعت را با هیچ‌چیز عوض نمی‌کنید.
۴- بوی کرم‌های ضد‌آفتاب: شما فردی فعال، برون‌گرا و بانشاط هستید که شادترین لحظات زندگی‌تان مربوط به زمانی است که در حال انجام فعالیتی هستید. یک سحرخیز واقعی که با اعتمادبه‌نفس بسیار می‌تواند روز را به‌خوبی آغاز کند!
۵- بوی بچه کوچک: بوی شیرخشک بچه همیشه شما را سست می‌کند و معمولا بوی نوزادان، حسی غریب را در شما زنده می‌کند؛ حسی که به واسطه آن، خانواده بیش از همه‌چیز برای‌تان اهمیت می‌یابد. شما همانند مادران خانه‌دار یا مردانی که عاشق زن و بچه خود هستند، دوست دارید تمام وقت خود را در خانه بگذرانید و از بودن با نوزاد خود لذت ببرید! بوی خوش شیری که همیشه از او می‌آید، بی‌اختیار شما را به سمت خانه می‌کشاند تا بهترین لحظات را با او سپری کنید. شما در خانه بودن، آن هم به دور از هر گونه هیاهو و جنجال را به همه چیز ترجیح می‌دهید.
منبع:  برترین‌ها Bartarinha.ir