دو ابزار تکنولوژیک مفید برای سلامتی
دو ابزار تکنولوژیک مفید برای سلامتی

در این مطلب دو ابزار کاربردی که می تواند برای سلامتی شما مفید باشد را به شما معرفی می‌کنیم.

به گزارش سرویس وبگردی پاتوق من ، ابزار‌های تکنولوژیک سلامت، اغلب بسیار مفید هستند. برای انتخاب یک ابزار سلامت تکنولوژیک، مشخص کردن نیازها، بسیار مهم است. علاوه بر این باید دستگاه مورد نظر را نیز به خوبی بشناسید.  

در زمینه تکنولوژی سلامت، دستبند‌های متصل مطمئناً از شناخته شده‌ترین‌ها هستند. این دستبند‌ها بسته به کاربردی که از آن‌ها انتظار دارید، عملکرد‌های متفاوتی دارند. برخی از مچ بند‌ها در زمینه یک فعالیت ورزشی مفید هستند، زیرا می‌توانند تعداد کالری سوزانده شده، مسافت طی شده و سرعت حرکت شما را اندازه‌گیری کنند. بنابراین برای یک رژیم لاغری موفق بسیار مفید هستند.
سایر دستبند‌های متصل سطح قرار گرفتن در معرض نور خورشید را اندازه‌گیری می‌کنند و می‌توانند از آفتاب سوختگی جلوگیری کنند. در نهایت، دستبند‌های متصل می‌توانند سایر پارامتر‌های حیاتی مانند ضربان قلب یا کیفیت خواب را نیز اندازه بگیرند.برای کنترل وزن و در نتیجه جلوگیری از خطر اضافه وزن و چاقی، ترازو‌های دیجیتال بسیار مفید هستند. آن‌ها نه تنها وزن شما را محاسبه می‌کنند، بلکه BMI تان را نیز به دست می‌آورند.
این ترازو‌ها اطلاعات را به گوشی هوشمند شما ارسال می‌کنند: سپس می‌توانید منحنی وزن خود را دنبال و در عین حال اهداف مورد نظرتان را تعیین کنید. برخی از ترازو‌های دیجیتال نیز آموزش آنلاین ارائه می‌دهند که بسیار کاربردی است و برای کاهش وزن به شما کمک می‌کنند. بنابراین، ترازو‌های دیجتال، ابزار‌های مفیدی برای حفظ سلامتی شما خواهند بود.