لاغری آسان با ماست
لاغری آسان با ماست

یکی از رژیم‌هایی که شاید کمتر در مورد آن شنیده باشید، رژیم ماست است که به لاغری و کاهش وزن کمک بسیاری می‌کند.

به گزارش سرویس وبگردی پاتوق من، شما باید برای شروع هر رژیمی با پزشک خود مشورت کنید و مورد دستورالعمل آن با وی صحبت کنید. اما این رژیم سبب می‌شود تا مشکلات دستگاه گوارش شما تا حد زیادی بهبود یابد و به احیاء روده کمک می‌کند.همچنین رژیم ماست باعث بهبود پوست، تقویت استخوان‌ها، تسریع روند جذب ویتامین‌ها و موادمعدنی شده و موجب کاهش وزن می‌گردد. شما برای این رژیم کافیست ۵۰۰ میلی لیتر ماست در روز (خانگی یا آماده) را مصرف کنید و در کنار آن روزی دو لیتر آب بنوشید و این کار را ۷ روز ادامه دهید.با این رژیم احساس گرسنگی کمتری خواهید داشت و سریع‌تر به اهداف خود می‌رسید. همچنین شما می‌توانید از ترکیب ماست و کدو هم استفاده کنید.
بیشتر بخوانید: جادوی لاغری با برنج قهوه ای
 
 
فواید رژیم ماست برای لاغریکاهش وزن آسانارزان و خوشمزهاز بین برنده چربی‌های شکمکمک به جذب ویتامین‌ها و مواد معدنی بیشتر غذا‌هادارای باکتری‌های مفید برای دستگاه گوارشافزایش سلامت بدنریکاوری سریع‌تر عضلات بعد از ورزشحاوی مقادیر زیادی پروتئین، کلسیم و ویتامین دی
 
نکات منفی رژیم ماستبدون نظارت پزشک نمی‌توانید برای طولانی مدت آن را ادامه دهید.برای افرادی که قادر به هضم لبنیات نیستند یا به لاکتوز حساسیت دارند مناسب نیست.
منبع: بهداشت نیوز