برای وقتم ارزش قائل شدم و فرصت ثروت سازی را ایجاد کردم
برای وقتم ارزش قائل شدم و فرصت ثروت سازی را ایجاد کردم
به جای اختصاص دادن اوقات بیکاری تان به موبایل و شبکه ‌های مجازی از افراد متخصص کمک بگیرید و مهارت ‌های خود را تقویت کنید

به جای اختصاص دادن اوقات بیکاری تان به موبایل و شبکه ‌های مجازی از افراد متخصص کمک بگیرید و مهارت ‌های خود را تقویت کنید. من با ارزش قائل بودن برای هدف ثروتمند شدن برای وقتم برنامه ریزی کردم و توانایی های خود را افزایش دادم. به طوری که در حوزه آمونیاک مهارت های بالایی را به دست آوردم  و ثروتمند شدم.

آمونیاک خشک

آمونیاک خشک

نماد علمی آمونیاک خشک NH3 است و از ترکیب نیتروژن و هیدروژن بدست می آید که در کیسه های هوا امروزه استفاده فراوانی می شود. این محصول در کشورهای شرق آسیا به خصوص چین مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند فشار زیادی را از روی زنجیره تامین مواد غذایی کشور بردارد. زیرا برای نگهداری کلوچه و نان محلی نیز کاربرد دارد و دیگر نیاز به نگرانی بابت مسافت بالای راه نیز نمی باشد. این محصول به طور طبیعی در طبیعت وجود دارد و انسان می تواند از آن استفاده لازم را ببرد.

آمونیاک جهانی

آمونیاک جهانی

اسید نیتریک هیدرازین سیانیدها و اسیدهای آمینه سایر مواد شیمیایی هستند که از آمونیاک تولید می شوند. از مشخصات آمونیاک جهانی اینست که می توان از آن به عنوان سوخت در موتورهای استاندارد استفاده کرد. محققان به این نتیجه رسیده اند که آمونیاک سبز می تواند جایگزین سوخت کشتی های معمولی شود. منبع قابل توجهی از گازهای گلخانه ای را از بین می برد که البته هزینه تولید آمونیاک سبز از آمونیاک معمولی بسیار بیشتر است. همچنین آمونیاک می تواند در سوخت هواپیما نیز استفاده شود. به این ترتیب که در طول یک دوره انتقال می توان آن را با سوخت معمولی ترکیب کرد.

آمونیاک خانگی

آمونیاک خانگی

اغلب استفاده از محصول  آمونیاک خانگی در خانه صرفا برای شستشو و به دلیل قابلیت پاک کنندگی بسیاری که دارد به عنوان یک محلول فوق العاده قوی و پاک کننده لک سطوح شناخته شده و امروزه با توجه به ویژگی منحصر به فردی که نسبت به سایر پاک کننده ها دارد بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و مورد استفاده قرار می گیرد. آمونیک مایع پتروشیمی امروزه در بسیاری از صنعت ها مورد استفاده قرار می گیرد و در این قسمت قصد داریم به مواردی از کاربرد بی نظیر این محلول شیمیایی در صنایع مختلف را با شما به اشتراک بگذاریم. این محلول شیمیایی در جهت ساخت پارافین ها بسیار پر کاربرد بوده و نقشی اساسی در این صنعت دارد در ساخت کود شیمیایی جهت دفع سوم و آفات استفاده می شود و حدود ۸۰ درصد کاربرد آن در این صنعت می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)