هدیه عجیب داماد به همسرش در روز عروسی + فیلم
هدیه عجیب داماد به همسرش در روز عروسی + فیلم

یک داماد پاکستانی در اقدامی غیرمعمول هدیه‌ای عجیب به همسرش در روز ازدواجشان تقدیم کرد.‌

 به گزارش سرویس وبگردی پاتوق من ،  های واریشا جاوید خان و ازلان شاه که جدیداً با یکدیگر ازدواج کرده اند دو فعال در شبکه‌های اجتماعی هستند که هدیه غیر معمول داماد در روز عروسی برای همسرش در شبکه‌های اجتماعی بازتاب‌های زیادی داشته است.

در جشن عروسی، ازلان شاه عروسش را با یک بچه الاغ غافلگیر کرد که البته این اقدام وی بازخورد‌های زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشته است.
ازلان شاه با انتشار تصاویری از این بچه الاغ در شبکه‌های اجتماعی نوشت: من می‌دانستم که واریشا به بچه خر‌ها علاقه زیادی دارد بنابراین این هدیه من برای او در روز عروسی است.
وی همچنین نوشته: شاید این سوال پیش بیاید چرا بچه الاغ هدیه داده ام، پاسخ این است، چون عروس آن را دوست دارد و دلیل دیگرش هم این است که الاغ حیوان سختکوش و زحمتکشی است.
این عروس و داماد پاکستانی در شبکه‌های اجتماعی خود نوشتند که هر دو علاقه زیادی به حیوانات دارند و حیوانات بخشی از روح آن‌ها هستند.
هدیه غیرمعمول این داماد پاکستانی در شبکه‌های اجتماعی واکنش‌های زیادی را در برداشت. برخی این هدیه را عجیب دانستند و گروهی دیگر این اقدام را یک غافلگیری جالب از سوی داماد عنوان کردند.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی