هنگام هجوم زنبور‌ها به هیچ‌وجه اینکار را انجام ندهید!
هنگام هجوم زنبور‌ها به هیچ‌وجه اینکار را انجام ندهید!

نیش زدن توسط زنبور به خودی خود خطرناک نیست مگر اینکه آلرژی داشته باشید.

به گزارش سرویس وبگردی پاتوق من، به محض اینکه بهار می‌آید، این موجودات راه راه زرد و سیاه شروع به بیرون آمدن می‌کنند و واقعاً می‌توانند یک بعدازظهر خوب در باغ را به هم بریزند. برخی از مردم نیز از آن‌ها می‌ترسند، زیرا در صورت عصبانیت می‌توانند نیش بدی به شما وارد کنند.
به محض بهتر شدن و گرم شدن هوا سر و کله زنبور‌ها پیدا می‌شود، در واقع، زنبور به سادگی می‌خواهد برای خود غذا پیدا کند. هنگامی که خورشید بیرون می‌آید و هوا خوب و گرم است، همه ما به بیرون از خانه می‌رویم و معمولا شروم به غذا خوردن در محیط بیرون از خانه می‌کنیم و حال حدس بزنید زنبور چه نوع غذایی را بیشتر دوست دارد؟ درسته چیزای شیرین به همین دلیل است که وقتی می‌خواهید غذا بخورید، همیشه به سمت شما هجوم می‌آورند.
البته این بسیار آزاردهنده است، زیرا نمی‌خواهید هنگام صرف شام توسط برخی حشرات پرنده اذیت شوید. بسیاری از مردم وقتی زنبوری به آن‌ها نزدیک می‌شود عصبی می‌شوند، زیرا ممکن است آن‌ها را نیش بزنند. مهم است که برای خلاص شدن از شر زنبور شروع به تکان دادن بازو‌های خود نکنید! یک زنبور شما را نیش نمی‌زند مگر اینکه فکر کند جانش در خطر است. هنگامی که شروع به حمله به آن می‌کنید، ممکن است زنبور احساس کند در گوشه‌ای قرار گرفته است و در آن زمان است که شما را نیش می‌زند. نیش زدن توسط زنبور خطرناک نیست (مگر اینکه آلرژی داشته باشید)، اما ممکن است کمی درد داشته باشد، بنابراین ممکن است بخواهید از آن اجتناب کنید.
همه‌چیز به قهوه باز می‌گردد، برخلاف مردم، زنبور‌ها کاملاً از بوی یک فنجان قهوه متنفرند. این بدان معناست که قهوه راه حل مناسبی برای تمام مشکلات زنبور شماست و قطعا آن‌ها را از شما دور می‌کند!
قهوه‌های آسیاب شده و استفاده نشده را در کاسه یا فنجان نسوز بریزید و آن را روی آتش روشن کنید. قهوه بدون شعله می‌سوزد، بنابراین وقتی شروع به دود شدن کرد، شما در مسیر درستی هستید! بخار قهوه اکنون در هوا پخش می‌شود، به این معنی که زنبور‌ها نیز آن را بو می‌کنند. هیچ راهی وجود ندارد که آن‌ها بخواهند اکنون به شما نزدیک شوند!
 
منبع: تیپس‌اندتریکس

5/5 - (1 امتیاز)