با روش من در کسب درآمد میلیاردی آشنا شوید
با روش من در کسب درآمد میلیاردی آشنا شوید
مهمترین عامل برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی ایده ی اولیه ی کسب و کار اینترنتی است که وقت، انرژی و سرمایه تان را بر روی آن صرف می کنید و در این مقاله با 3 ایده برای راه اندازی کسب و کارتان آشنا می شوید.

مهمترین عامل برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی ایده ی اولیه ی کسب و کار اینترنتی است که وقت، انرژی و سرمایه تان را بر روی آن صرف می کنید و در این مقاله با ۳ ایده برای راه اندازی کسب و کارتان آشنا می شوید.

عایق حرارتی و رطوبتی

عایق حرارتی و رطوبتی

در ساختمان ها برای جلوگیری از به هدر رفتن انرژی و حرارت از عایق حرارتی و رطوبتی یا عایق رطوبتی پارسیک استفاده می کنند و برخی از کارشناسان به بررسی تاثیر عایق ها در جلوگیری از اتلاف انرژی پرداختند و اطلاعات خود را در جدولی دسته بندی کردند و با مشاهده آن در می یابیم که عایق ها نقش بسزایی در جلوگیری از اتلاف انرژی دارند.

سیب زمینی پشندی

سیب زمینی پشندی

محتوای غذایی سیب زمینی پشندی بسته به نوع و نحوه تهیه آن می تواند متفاوت است و به عنوان مثال، سرخ کردن سیب زمینی کالری و چربی بیشتری نسبت به پختن آنها اضافه می نماید. همچنین لازم به ذکر است که پوست سیب زمینی حاوی مقادیر زیادی ویتامین و مواد معدنی است و پوست کندن سیب زمینی می تواند محتوای غذایی آن را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

خرید لسیتین خوراکی

خرید لسیتین خوراکی

لسیتین محصولی با ارزش غذایی بسیار بالا است که به صورت مستقیم می توان این ماده خوراکی قهوه ای رنگ را از روغن سویا استخراج نمود و در صنعت غذایی از آن استفاده و سبب بالا بردن ارزش غذایی مواد خوراکی شد، همچنین تولید و خرید لسیتین خوراکی به دلیل استفاده راحت بیشتر به صورت مایع تولید می شود و می توان نمونه های عالی از لسیتین را به صورت بسته بندی شده در بازار مشاهده نمود.

5/5 - (1 امتیاز)