قیمت گوشی پزشکی پیشرفته کاهش یافت
قیمت گوشی پزشکی پیشرفته کاهش یافت
صدای قلب جنین بسیار گنگ و مبهم است و شنیدن صدای آنها با کمک گوشیهای پزشکی معمولی کار دشواری است.

صدای قلب جنین بسیار گنگ و مبهم است و شنیدن صدای آنها با کمک گوشیهای پزشکی معمولی کار دشواری است.

از این رو تولید کنندگان تجهیزات پزشکی عمده گوشیهایی را با عنوان گوشی مامایی طراحی و تولید نمودند و در قسمت بل آنها تغییراتی را ایجاد کرده اند تا صدای قلب جنین راحت تر شنیده شود.

شکل کلی این گوشیها شبیه به یک مخروط استاندارد می باشد که ورودی آن شبیه بل است و بر روی شکم مادر قرار می گیرد و قسمت شیپور مانند آن جهت انتقال صدای قلب جنین می باشد.

قیمت گوشی پزشکی پیشرفته کاهش یافت

این گوشی ها بسیار حساس هستند و باید از مراکز معتبر تهیه شود، مجموعه آراد برندینگ این محصولات را به صورت اینترنتی به فروش می رساند.

در هنگام کار با این نوع گوشیها باید دقت زیادی داشته باشید زیرا ممکن است در ابتدا صداهای مبهم و بمی شنیده شود اما با اندکی دقت صدای دقیق قلب جنین شنیده می شود.

در صنعت تولید تجهیزات پزشکی با تولید گوشی پزشکی کاردیولوژی انقلابی بزرگ شکل گرفت که با استفاده از آنها می توان ظریف ترین صداها را برای تشخیص بیماریها تشخیص داد.

این مدل گوشیها از انعطاف پذیری بالا و ظرافت بسیار زیاد برخوردار هستند و برای تشخیص بیماریها انتخابی ایده آل می باشند.

گوشی پزشکی پرستاری

در بیمارستانها و مراکز درمانی گوشیهای پزشکی و پرستاری و همچنین دستگاه آندوسکوپی جزء مهمترین تجهیزات می باشند و به عنوان نماد اصلی پزشکان شناخته می شوند.

بهترین گوشیها یا استتوسکوپها باید دارای یک سری ویژگیها باشند که ما تعدادی از آنها را برای شما بیان خواهیم کرد:

در برابر صداها از حساسیت زیادی برخوردار باشند.

قدرت تفکیک صداهای مختلف را داشته باشد.

قابل شست و شو باشد و در برابر آب و رطوبت حساس نباشد.

گوشی پزشکی پرستاری

انواع مختلف گوشیهای پزشکی در کارخانه های تولید می شود، قیمت گوشی پزشکی به عوامل مختلفی بستگی دارد.

گوشیهای پزشکی آکوستیک: به این مدل گوشیها، گوشی پزشکی مکانیکی نیز می گویند.

این گوشیها بسیار ساده می باشند و توانایی دریافت صدا را از قلب، معده، ریه و اعضای دیگر بدن را دارند.

گوشیهای الکترونیکی یا گوشیهای پزشکی هوشمند: در ساختار این گوشیها از سنسور جهت تقویت صدا استفاده شده است و به همین دلیل در علم پزشکی دارای جایگاه خاصی می باشد.

همانطوری که پزشکان برای معاینه انسانها از گوشی پزشکی در خدمات پرستاری استفاده می کنند، دامپزشکان نیز  برای معاینه دامها و حیوانات از گوشی دامپزشکی استفاده می کنند.

پر کاربردترین کالا در دامپزشکی گوشی می باشد و به دامپزشک کمک می کند تا صدای جریان خون، قلب و ریه دامها و حیوانات را بشنود و بیماری آنها را تشخیص داده و اقدام به درمان آنها نماید.

این گوشیها از سه قسمت تشکیل شده اند:

بخش اول در گوش قرار می گیرد و انتقال دهنده صدا می باشد.

دارای دو قسمت بل و دیافراگم می باشد و بر روی بدن دامها قرار می گیرد.

لوله ای که دو قسمت قبلی را به یکدیگر متصل می نماید.

گوشی پزشکی دیجیتال پیشرفته

باید این نکته را به شما بگوییم که گوشی پزشکی و رو پوش پزشکی از انواع مختلفی برخوردار است که در ادامه نام خواهیم برد:

مدل دیجیتال: با پیشرفت علم و به روز شدن گوشی پزشکی اطلاعات و امکانات پزشکی مدل جدیدی از گوشیهای پزشکی پیشرفته تولید شدند که به نسبت مدل آکوستیک دقیق تر و قابلیت شنیداری بهتری داشته باشد به طوری که هنگام معاینه فرد می توان از روی لباس نیز صدای مورد نظر را شنید امروزه این مدل از گوشیها طرفدار بسیار زیادی دارد و از قیمت بالاتری نیز برخوردار است.

گوشی پزشکی دیجیتال پیشرفته

مدل آکوستیک: این مدل از گوشی پزشکی پیشرفته معمولا در دو مدل دو سر و یک سر نیز در بازار موجود هستند که کارایی متفاوتی نیز دارند از این مدل به دلیل اینکه طیف بسیار گسترده ای از فرکانس و صدا را دارا می باشد برای گوش دادن به صدای قلب، ریه و معده استفاده می کنند.

مدل نوزاد: همانطور که می دانیم نوزادان وکودکان صدای قلب و ضربانشان بسیار ضعیف تر و آرام تر است این مدل از گوشیها طوری طراحی شده اند که می توانند ازتعاشات ضعیف تر و ضعیف تر را به راحتی بشنوند.

مدل دامپزشکی: همانطور که گوشی هایی در بازار هستند که متناسب با ساختار و بدن انسانها طراحی شده اند این مدل از گوشیها برای حیوات و معاینه حیوانات طراحی شده است و در بازار به فروش می رسد.

5/5 - (1 امتیاز)