پدر شدن پیرمرد 83 ساله از همسر جوانش!
پدر شدن پیرمرد 83 ساله از همسر جوانش!
پیرمرد 83 ساله ابرکوهی بعد از 60 سال زندگی مشترک با 2 زن صاحب فرزند پسری شد که او را هدیه خداوند به خانواده خود می داند.

رکنا: پیرمرد ۸۳ ساله ابرکوهی بعد از ۶۰ سال زندگی مشترک با ۲ زن صاحب فرزند پسری شد که او را هدیه خداوند به خانواده خود می داند.

حاج امیر امیدوار پناه که ۸۳ سال سن دارد و در یکی از روستاهای ابرکوه زندگی می کند اظهار داشت: در ۲۳ سالگی با زن اول خود ازدواج کردم و تا سال ۱۳۸۰ که او به رحمت خدا پیوست صاحب اولاد نشدم.

این پیرمرد افزود: به پزشکان متعددی مراجعه کردیم ولی به علت بیماری هیچ نتیجه ای از این مراجعات نگرفتیم.

امیدوارپناه خاطرنشان ساخت: در آن دوران تلاش زیادی کردیم که به آرزوی خود برسیم ولی به علت آن که خواست خدا این بود به آرزوی همیشگی خود نرسیدیم و همیشه نیز راضی به رضای خدا بودیم.

وی افزود: بعد از فوت همسرم و حدود ۳ سال پیش به علت تنهایی همسر دوم اختیار کردم و امروز حدود ۱۵ روز است که از او صاحب فرزند شده ام.

به گفته امیدوارپناه این در حالی بوده است که وی خود نیز انتظار فرزند دار شدن در این سن را نداشت.

وی در مورد نحوه نامگذاری فرزند خود اظهار داشت: به خاطر این که در سفر به مکه در چند سال گذشته و در حجر اسماعیل از خداوند تقاضای فرزند کرده بودم نام آن را اسماعیل گذاشتم و به درخواست مادرش و به واسطه این که کودک ما روز قبل از ولادت حضرت فاطـمه(س) دختر نبی اکـرم(ص) به دنیا آمده بود نام مـحمد را نیز به ابتدای اسم او اضافه کردیم.

۱۰ سال پیش این اتفاق بسیار جنجالی شد و حالا در حالی که نوزاد خبرساز ۱۰ ساله است با خبر شدیم پدرش ۳ سال پیش در سن ۹۰ سالگی دار فانی را وداع گفته است.

5/5 - (1 امتیاز)