بهترین خدمات ارسال گل VIP در سال 2022
بهترین خدمات ارسال گل VIP در سال 2022
برای بررسی یک گزینه عالی، خدمات تحویل آنلاین هر سفارش به صورت حرفه ای تنظیم، بسته بندی و تحویل دستی می شود و به نسبت شبکه گل فروشی های محلی خدمات آنها چشمگیر تر است!

برای بررسی یک گزینه عالی، خدمات تحویل آنلاین هر سفارش به صورت حرفه ای تنظیم، بسته بندی و تحویل دستی می شود و به نسبت شبکه گل فروشی های محلی خدمات آنها چشمگیر تر است! گلفروشی آنلاین VIP فقط از محصولات مستقل استفاده می کنند که دسته گل های منحصر به فرد بر اساس خلاقیت گل آراها و  گل های فصلی ایجاد می کنند.

بهترین خدمات ارسال گل VIP در سال 2021

به گفته مشتریان ، این دسته گل ها شگفت انگیز هستند و مدت زیادی تازه می مانند. قیمت بسیاری از دسته گل ها از قیمت بالاتری برخوردار است ، اما مشتریان بر این عقیده هستند که هزینه ها در ارسال گل به صورت آنلاین کمتر است حتی اگر در برخی محصولات خاص این قیمت بالاتر باشد ارزشش را دارد.

 گلفروشی آنلاین VIP Shop به آدرس سایت www.vipshop.flowers یکی از گلفروشی های مطرح در حوزه خرید گل آنلاین  میباشد. این ادعا در سرویس دهی فوق العاده این مجموعه در تحویل به موقع سفارش های گل در روز های پر سفارش در روز مادر و روز ولنتاین قابل اثبات است. این خدمات تنها به شهر تهران محدود نمی‌شود. گل آنلاین VIP در حال توسعه خدمات ارسال گل در شهرستان هایی مانند اصفهان، شیراز، مشهد، کرج، تبریز و….  می‌باشد.

۱) قیمت گلهای VIP

این سرویس تحویل گل ارزان قیمت در طراحی دسته گل از ۲۰۰هزار تومان به بالا تخصص دارد. برخی از موارد برای تحویل در همان روز از یک گل فروشی محلی در دسترس است ، اگرچه این دسته گل ها با انتقادات مختلفی از طرف گیرندگان روبرو شده اند. شایع ترین شکایات مربوط به اندازه دسته گل های کوچک یا گل های متفاوت با تصویر وب سایت است ، اما این شرکت توضیح می دهد که دسته گل های معمولی کوچکتر هستند یا متفاوت از عکس های نمونه ظاهر می شوند. برای داشتن چیدمان کامل تر ، دسته گلهای لوکس یا ممتاز را انتخاب کنید.

قیمت گلهای VIP

۲) تحویل گل در روز ثبت سفارش

برای خرید گل عجله دارید؟ سخت است که سرویس سریع و مدل های مختلف گل VIP را  نادیده بگیرید. یکی از ادعاهای گلفروشی آنلاین وی آی پی شاپ به عنوان یکی از پرچم داران این حوزه این است که هدایای زیبای گل آنها همیشه با دست تنظیم و تحویل داده می شود. با استفاده از شبکه گسترده ای از گل فروشی ها ، VIPShop، سفارش گل شما را برای تحویل در همان روز به یک فروشگاه گل نزدیک ارسال می کند. این باعث می شود که آرایش گل شما از گذراندن یک یا دو روز در داخل یک کامیون خدمات حمل و نقل که ممکن است در معرض عناصر و سر و صداهای زیادی باشد ، صرفه جویی کند.

در حالی که نحوه انتخاب و خدمات گلفروشی آنلاین vipshop آن را به گزینه ای ایده آل برای تحویل گل در همان روز تبدیل می کند، باید توجه داشت که خصوصا ارسال سفارش در شهرستان ها نتیجه نهایی، بستگی به کیفیت و در دسترس بودن گلها در گل فروشی های مورد قرارداد دارد. چند نفر از لغو یا تعویض سفارش خود صرف نظر کرده اند زیرا فروشگاه گل محلی گل های لازم برای آماده سازی سبد یا جعبه گل را نداشته است.

به نظر می رسد این یک ضعف ذاتی در ارائه خدمات تحویل گل به صورت محلی است و مشکلی منحصر به vip نیست. برای سهولت تحویل گل در همان روز ، بهتر است سفارش خود را از چند روز قبل ثبت کنید.

 

۳) بهترین بسته بندی و اکسسوری ها

با نگاهی ساده به محصولات گلفروشی VIP Shop مثل جعبه گل، باکس گل، سبد گل، دسته گل، گل آپارتمانی و تاج گل میبینید که کیفیت گل های VIP و طراحی های آن با گلفروشی های دیگر تفاوت دارد. استفاده از تزئینات و اکسسوری های خاص و شیک به همراه طراحی دل انگیز محصولات باعث شده تا گل VIP به عنوان یکی از ترندهای محبوب موتورهای جستجو از جمله گوگل مبدل شود.

۴) کیفیت و تنوع گل بالا

گلفروشی های سنتی به دلیل فروش کم در ایام کرونا و با رواج خرید اینترنتی گل در سراسر جهان باعث شده تا خرید گل روزانه تنها توسط فروشگاه های آنلاین گل انجام شود. که این امر موجب افزایش کیفیت و تنوع گل های فصلی میشود.

گلفروشی های معمولی به دلیل نداشتن مشتری های زیاد، خراب شدن گل ها را برای خود یک کابوس میدانند.

کیفیت و تنوع گل بالا

اطلاعات تماس گلفروشی آنلاین VIP Shop

آدرس وبسایت: www.vipshop.flowers

تلفن: ۰۲۱۲۲۳۲۲۲۳۲

واتساپ: ۰۹۰۳۴۶۴۴۲۲۲

5/5 - (1 امتیاز)